Pielgrzymka do Bazyliki św. Jakuba i św. Agnieszki w Nysie

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

W związku z przeżywanym w Kościele Nadzwyczajnym Jubileuszem Roku Miłosierdzia, bazylika św. Jakuba i św. Agnieszki w Nysie otrzymała przywilej Kościoła Jubileuszowego, przejścia przez Bramę Miłosierdzia i uzyskania ODPUSTU Roku Świętego.

      Dlatego w niedzielę 9 października 2016r. organizujemy pielgrzymkę z naszej parafii, aby uczestniczyć w okolicznościowym nabożeństwie tylko dla naszej parafii. Początek uroczystości o godz. 15.00 – przejście przez Bramę Miłosierdzia, Msza św. z okolicznościowym kazaniem, adoracja  Najświętszego Sakramentu, modlitwa Roku Jubileuszowego, Błogosławieństwo, zakończenie pielgrzymki.  Dojazd do Nysy własnym środkiem lokomocji lub zamówionym autokarem o godz. 14.30. Serdecznie zapraszamy i prosimy o zgłoszenia.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ogłoszenia

 

OBRAZ Z WNĘTRZA KOŚCIOŁA

 

 

Posłuchaj niedzielnego kazania

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Wycieczki parafialne

 

 

Siostry Boromeuszki

Minuta ze Słowem

Obraz z kamery

Odpusty jako wielki dar

Nauka o odpustach łączy się z tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Odpust jest to darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy odpuszczone już co do winy.

Czytaj więcej...

Sakramenty święte

Sakramenty święte - co wiedzieć należy...

Czytaj więcej...

Malowidła Dankwarta

Rozkład malowideł K. Dankwarta na sklepieniu kościoła parafialnego

Czytaj więcej

Joomla templates by Joomlashine