Goście z Kamieńca Podolskiego

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

24 sierpnia w środę będziemy mieli radość gościć polski chór „Sursum Corda” z Kamieńca Podolskiego wraz z Teatralnym Zespołem Dziecięcym „Kwiat na Kamieniu”, który zaprezentuje dwa krótki spektakle „Pan Wołodyjowski” oraz „O świętym Janie Pawle II”. Chór „Sursum Corda” wykona pieśni kresowe, patriotyczne i religijne. Goście przyjadą do Otmuchowa w godzinach południowych a wystąpią po wieczornej Mszy świętej. Chór wraz z zespołem liczy 55 osób w tym 24 dzieci. Zwracamy się zatem do Was z prośbą o udzielenie gościny w naszych domach z 24 na 25 sierpnia. Będzie to okazja do nawiązania osobistych relacji z naszymi rodakami z Kamieńca Podolskiego. Prosimy wpisywać się na listę w zakrystii lub kancelarii parafialnej. 

Przyjazd chóru jest organizowany przez Towarzystwo Naukowo-Społeczno-Kulturalne, Polonia-Kresy z siedzibą w Opolu. https://poloniakresy.wordpress.com/

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ogłoszenia

 

OBRAZ Z WNĘTRZA KOŚCIOŁA

 

 

Posłuchaj niedzielnego kazania

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Wycieczki parafialne

 

 

Siostry Boromeuszki

Minuta ze Słowem

Obraz z kamery

Odpusty jako wielki dar

Nauka o odpustach łączy się z tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Odpust jest to darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy odpuszczone już co do winy.

Czytaj więcej...

Sakramenty święte

Sakramenty święte - co wiedzieć należy...

Czytaj więcej...

Malowidła Dankwarta

Rozkład malowideł K. Dankwarta na sklepieniu kościoła parafialnego

Czytaj więcej

Joomla templates by Joomlashine