Wielkie dzięki !!!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Wszystko co wielkie jest wielkie przez serce….. C.K Norwid

 Dziś nadszedł czas aby złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tych wielkich dzieł Bożych które odbyły się w naszej parafii w minionym czasie a były to  Wizyta młodych z Reggiolo, Marsz dla życia i Festyn Rodzinny.

W pierwszej kolejności dziękujemy Najwyższemu Trójjedynemu Bogu za pogodę, za sponsorów i darczyńców i za Waszą obecność i manifestację wiary.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi, Księdzu Tomaszowi i wszystkim księżom dekanalnym.

Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w organizację pobytu młodzieży z Włoch: rodzinom goszczącym młodych, paniom które upiekły ciasta (ponad 20), nalepiły pierogi (ponad 1000), , Panu Burmistrzowi za sponsorowanie obiadów, sponsorom którzy ofiarowali wodę inne napoje, osobom które uprzątnęły ogród za plebanią, panu który wykonał stoły i ławki drewniane i każdemu który sprawił że pobyt młodych był niezapomniany nie tylko dla nich ale również dla nas.

Dziękujemy  również osobom które zaangażowały się w organizację Marszu dla Życia i Festynu Rodzinnego – sponsorom i darczyńcom którzy wsparli nas finansowo, Paniom które upiekły ciasta (ponad 30), nalepiły pierogów – ponad 1500, ofiarowali inne produkty., dziękujemy Kołu Łowieckiemu za ofiarowanie dziczyzny, wszystkim którzy użyczyli różnych przyrządów i urządzeń niezbędnych do gastronomii, ławek i stołów, parasoli, dziękujemy Panu Burmistrzowi za użyczeniesceny, toalet oraz za możliwość wykorzystania przyłacza prądowego. Serdeczne dzięki dla wszystkich którzy posługiwali na festynie – przy gastronomii, w strefie dzieci,loterii, dziękujemy wszystkim ofiarodawcom fantów na loterię (szczególnie p. Szczecińskiemu – bratu ks. Wikarego za ofiarowanie głównych nagród w loterii), dziękujemy orkiestrze otmuchowskiej, policji za zabezpieczenie Marszu dla życia.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek nawet najdrobniejszy sposób przyczynili się do realizację tych dzieł , dobre słowo czy uśmiech a nie zostali wymienieni powyżej. Niech dobry Bóg odwdzięczy się stokrotnie Bóg zapłać !!!

                                                                                                          ORGANIZATORZY

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ogłoszenia

 

OBRAZ Z WNĘTRZA KOŚCIOŁA

 

 

Posłuchaj niedzielnego kazania

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Wycieczki parafialne

 

 

Siostry Boromeuszki

Minuta ze Słowem

Obraz z kamery

Odpusty jako wielki dar

Nauka o odpustach łączy się z tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Odpust jest to darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy odpuszczone już co do winy.

Czytaj więcej...

Sakramenty święte

Sakramenty święte - co wiedzieć należy...

Czytaj więcej...

Malowidła Dankwarta

Rozkład malowideł K. Dankwarta na sklepieniu kościoła parafialnego

Czytaj więcej

Joomla templates by Joomlashine