Prymicje ks. Mateusza Mytnika

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

Z radością zapraszamy na Mszę święta prymicyjną ks Mateusza Mytnika w niedzielę 22 maja, o godz. 11.30. Mszę świętą poprzedzi procesja z domu Księdza neoprezbitera. Prosimy o udekorowanie okien symbolami Eucharystycznymi.

 

Ks Mateusz Mytnik (ur. 03.10.1991). Syn Józefy i Zbigniewa. Ukończył I LO "Carolinum" w Nysie. Fascynuje go ewangelizacja i uwielbienie. Lubi spotkania z drugim człowiekiem, które oprócz mile spędzonego czasu budują jego wiarę. Interesuje się piłką nożną, w którą również chętnie grywa. Zaangażowany w Ruch Światło-Życie. Członek Stowarzyszenia "DIAKONIA" Ruchu Światło-Życie, a także odpowiedzialny za Diakonię Modlitwy w diecezji. Uczestniczył także w Przystanku Jezus, rekolekcjach "Jezus Żyje" na górze św. Anny, oraz w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę. Tematem pracy magisterskiej było: "Propozycja ewangelizacji w młodzieżowych rekolekcjach oazowych". Jego ulubionym powiedzeniem jest "Dobrze, że jesteś".

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ogłoszenia

 

OBRAZ Z WNĘTRZA KOŚCIOŁA

 

 

Posłuchaj niedzielnego kazania

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Wycieczki parafialne

 

 

Siostry Boromeuszki

Minuta ze Słowem

Obraz z kamery

Odpusty jako wielki dar

Nauka o odpustach łączy się z tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Odpust jest to darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy odpuszczone już co do winy.

Czytaj więcej...

Sakramenty święte

Sakramenty święte - co wiedzieć należy...

Czytaj więcej...

Malowidła Dankwarta

Rozkład malowideł K. Dankwarta na sklepieniu kościoła parafialnego

Czytaj więcej

Joomla templates by Joomlashine