Zapraszamy na film "Czy naprawdę wierzysz?"

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Zapraszamy do naszego kościoła na profesjonalną projekcję filmu "Czy naprawdę wierzysz". W naszym kościele postawiony będzie ogromny ekran i profesjonalne nagłośnienie. Ze względu na wysokie koszty projekcji młodzież będzie rozprowadzała cegiełki uprawniające do wejścia na projekcję w najbliższą i kolejną niedzielę oraz przed samą projekcją. Będzie można w ten sposób złożyć dobrowolną ofiarę na ten cel i pomoc naszej młodzieży przygotowującej się do ŚDM w Krakowie. Gościem specjalnym będzie felietonistka, misjonarka, członek Zespołu do Spraw Nowej Ewangelizacji s. Dolores Zok. Projekcja odbędzie się w kościele parafialnym 20 listopada o godzinie 19.00.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ogłoszenia

 

OBRAZ Z WNĘTRZA KOŚCIOŁA

 

 

Posłuchaj niedzielnego kazania

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Wycieczki parafialne

 

 

Siostry Boromeuszki

Minuta ze Słowem

Obraz z kamery

Odpusty jako wielki dar

Nauka o odpustach łączy się z tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Odpust jest to darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy odpuszczone już co do winy.

Czytaj więcej...

Sakramenty święte

Sakramenty święte - co wiedzieć należy...

Czytaj więcej...

Malowidła Dankwarta

Rozkład malowideł K. Dankwarta na sklepieniu kościoła parafialnego

Czytaj więcej

Joomla templates by Joomlashine