Światowe Dni Młodzieży w Otmuchowie

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

ŚDM 2016 w Otmuchowie

 

Jeśli zbliżasz się do wieku 14 lat a nie przekroczyłeś 30 to serdecznie zapraszamy Cię, do wzięcia udziału w przygotowaniach do owocnego przeżycia Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016. Tematem tego wielkiego wydarzenia, będzie jedno z błogosławieństw wygłoszonych przez Pana Jezusa: "Błogosławieni miłosierni albowiem oni miłosierdzia dostąpią" ((Mt 5,7). Spotkanie w Krakowie odbędzie się w Roku Miłosierdzia, który Papież Franciszek zainauguruje 8 grudnia. Jako młodzież będziemy spotykać się w pierwsze trzy soboty miesiąca o 19.15 w salkach. W pierwszą z sobót każdego miesiąca odkrywamy tajemnicę miłosierdzia w Biblii. W drugą poznawać będziemy świadków miłosierdzia, w trzecią rozważać będziemy Dzienniczek św. Siostry Faustyny oraz dokumenty Kościoła o Bożym Miłosierdziu. Czwarte spotkanie odbywać się będzie w ostatnie piątki miesiąca. Będą to spotkania z Jezusem Miłosiernym na Eucharystii i w Sakramencie pokuty, w kościele św. Anny. 

Poza tym, naszej formacji towarzyszyć będą rozmaite wyjazdy. Byliśmy już we wrześniu w Bardzie Śląskim, na spływie przełomem bardzkim, na czuwaniu w Nysie i Jarnołtowie. A przed nami kolejne projekty wyjazdowe i rekolekcyjne. W najbliższą sobotę każdy uczestnik spotkania otrzyma "Lednicki", "Dzienniczek" św. Siostry Faustyny. Serdecznie zatem zapraszamy. 
ks. Tomasz , S. Oliwia i młodzież Parafii Otmuchów.

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ogłoszenia

 

OBRAZ Z WNĘTRZA KOŚCIOŁA

 

 

Posłuchaj niedzielnego kazania

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Wycieczki parafialne

 

 

Siostry Boromeuszki

Minuta ze Słowem

Obraz z kamery

Odpusty jako wielki dar

Nauka o odpustach łączy się z tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Odpust jest to darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy odpuszczone już co do winy.

Czytaj więcej...

Sakramenty święte

Sakramenty święte - co wiedzieć należy...

Czytaj więcej...

Malowidła Dankwarta

Rozkład malowideł K. Dankwarta na sklepieniu kościoła parafialnego

Czytaj więcej

Joomla templates by Joomlashine