Zapraszamy na film do Kina Podzamcze

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Gorąco zapraszamy do Otmuchowa na projekcję z cyklu comiesięcznych spotkań filmowych pod hasłem Pro live Cinema. Tym razem chcemy oprzeć nasze spotkanie o analizę filmu "Drzewo życia". Gościem specjalnym spotkania będzie ks. Janusz Rył. Kino "Podzamcze", piątek, 24 kwietnia  godz. 19.00.

Spotkania filmowe z cyklu Pro live Cinema nieprzerwanie mają już miejsce od dwóch lat. Wśród zaproszonych gości byli między innymi ks. prof Piotr Morciniec, ks. prof Marek Lis, ks. dr Krzysztof Grzywocz, Pani dr. Emilia Lichtemberg - Kokoszka, ks. Krzysztof Trembecki i wielu innych. Spotkania gromadzą sporą widownie jak na otmuchowskie warunki. 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ogłoszenia

 

OBRAZ Z WNĘTRZA KOŚCIOŁA

 

 

Posłuchaj niedzielnego kazania

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Wycieczki parafialne

 

 

Siostry Boromeuszki

Minuta ze Słowem

Obraz z kamery

Odpusty jako wielki dar

Nauka o odpustach łączy się z tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Odpust jest to darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy odpuszczone już co do winy.

Czytaj więcej...

Sakramenty święte

Sakramenty święte - co wiedzieć należy...

Czytaj więcej...

Malowidła Dankwarta

Rozkład malowideł K. Dankwarta na sklepieniu kościoła parafialnego

Czytaj więcej

Joomla templates by Joomlashine