Odnowienie Misji Świętych

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Drodzy Parafianie!

      Mija już blisko rok od pamiętnych chwil łaski, które przeżywaliśmy w naszej parafii podczas Misji świętych. To wtedy Jezus Chrystus był wśród nas w sposób szczególny obecny, ze swoim słowem, przebaczeniem i miłością. Wielu z nas odczuło tę obecność Jezusa i zostało dotkniętych Jego łaską. Na zakończenie stojąc przy krzyżu misyjnym, zostaliśmy posłani, aby spotkanemu w Misjach świętych Panu dawać świadectwo naszej wiary w rodzinie, sąsiedztwie i miejscu pracy.

 

 

                Po roku będziemy mieli możliwość odnowienia tych misyjnych dni poprzez przeżycie w sercu tych dni odnowienia. Poprzez spotkanie ze Słowem Bożym i przywołanie tych minionych chwil z misji świętych, mamy utwierdzić się w dobrym. Na nowo zaprośmy Jezusa do naszych serc i rodzin oraz prośmy Go, aby uleczył nas i rozwiązał trudne dni i sytuacje.

                Droga Siostro i drogi Bracie! Przyjmij i tym razem serdeczne zaproszenie do uczestnictwa w odnowieniu Misji świętych. To będzie czas ponownego spotkania z Jezusem Chrystusem, czas opowiedzenia się za Jezusem, który jest dla nas drogą, prawdą i życiem.

                W poczuciu duszpasterskiej za Was odpowiedzialności przed Bogiem, zapraszamy wszystkich do gorliwego udziału w ćwiczeniach misyjnych do wspólnej modlitwy i szczerej współpracy w tym owocnym przeprowadzeniu zamierzonego dzieła.

                                                                             

                    Ks.prob.  Eugeniusz Magierowski,

                     Ks.Wikariusz Tomasz i  ks.Misjonarz

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ogłoszenia

 

OBRAZ Z WNĘTRZA KOŚCIOŁA

 

 

Posłuchaj niedzielnego kazania

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Wycieczki parafialne

 

 

Siostry Boromeuszki

Minuta ze Słowem

Obraz z kamery

Odpusty jako wielki dar

Nauka o odpustach łączy się z tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Odpust jest to darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy odpuszczone już co do winy.

Czytaj więcej...

Sakramenty święte

Sakramenty święte - co wiedzieć należy...

Czytaj więcej...

Malowidła Dankwarta

Rozkład malowideł K. Dankwarta na sklepieniu kościoła parafialnego

Czytaj więcej

Joomla templates by Joomlashine