W najbliższym czasie...

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

We wtorek 23 czerwca w Dniu Ojca, Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym organizuje o godz. 20.00 w nyskim kinie projekcję filmu pt. „Najświętsze Serce”. Cena biletu 14 zł. Dojazd  indywidualny. Osoby mające trudność z dojazdem proszone są o zgłoszenie faktu do Domu Miłosierdzia lub sklepiku Caritas. Szczegółowe informacje u P. Marty Łuszcz. Polecamy i zapraszamy do uczestnictw w projekcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W niedzielę, 28 czerwca 2020 r. o godz. 19.00 w naszym kościele zapraszamy na KONCERT na rzecz uruchomienia nieczynnego pozytywu balustradowego organów. Wystąpi Jacek Truty – organy. W programie utwory z koncertu egzaminu magisterskiego P. Jacka Trutego m.in. utwory J. S. Bacha, F. Mendelssohna, A. Guilmanta.. Wstęp wolny, dobrowolne datki na rzecz odbudowy pozytywu. Serdecznie zapraszamy parafian i gości!

 

 

 

 

 

 

 

https://opole.gosc.pl/doc/6318469.Jak-bedzie-wygladala-Piesza-Pielgrzymka-Opolska

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ogłoszenia

 

OBRAZ Z WNĘTRZA KOŚCIOŁA

 

 

Posłuchaj niedzielnego kazania

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Wycieczki parafialne

 

 

Siostry Boromeuszki

Minuta ze Słowem

Obraz z kamery

Odpusty jako wielki dar

Nauka o odpustach łączy się z tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Odpust jest to darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy odpuszczone już co do winy.

Czytaj więcej...

Sakramenty święte

Sakramenty święte - co wiedzieć należy...

Czytaj więcej...

Malowidła Dankwarta

Rozkład malowideł K. Dankwarta na sklepieniu kościoła parafialnego

Czytaj więcej

Joomla templates by Joomlashine