Zapraszamy na koncert

Po raz kolejny zapraszamy Parafian i Gości na dawkę niecodziennej muzyki. W najbliższą niedzielę w kościele parafialnym wystąpią artyści, którzy dadzą koncert muzyki mistrzów. Wstęp jest wolny...ale wszelkie Państwa datki będą przeznaczone na uruchomienie nieczynnego pozytywu balustradowego. Szczegóły na plakacie. Zapraszamy!!!

Polecamy w nabliższym czasie...

Polecamy w najbliższym czasie

     
     

Dzień Dziecka Utraconego

Dzień Dziecka Utraconego. Diecezjalne obchody Dnia Dziecka Utraconego odbędą się 13 października 2019 r. w Bazylice na Górze Świętej Anny. Zapraszamy na godz. 17.00 do Sanktuarium św. Anny na Mszę św. w intencji Dzieci Utraconych i ich rodziców, oraz na modlitwę różańcową przy pomniku Dziecka Utraconego.

Z myślą o rodzicach, którzy utracili swoje dziecko, opolskie Duszpasterstwo Rodzin w 2013 roku otwarło internetową Księgę Dzieci Utraconych. Można do niej wpisać imiona dzieci i rodziców, w intencji których 13 października – Dniu Dziecka Utraconego, na uroczystej Eucharystii na Górze Świętej Anny będą ofiarowane modlitwy.

Jednocześnie pragniemy zawiadomić, iż raz w miesiącu, najczęściej jest to trzeci czwartek miesiąca, w kaplicy Domu Matki i Dziecka w Opolu, celebrowana jest Msza Święta w intencji wszystkich dzieci utraconych i ich rodziców.

 

Strona 3 z 39

Wycieczki parafialne

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Joomla templates by Joomlashine