Artykuły

Intencje mszalne 28.10.- 4.11.2018

PORZĄDEK    NABOŻEŃSTW   PARAFII   OTMUCHÓW –  28.10. – 04.11.2018

 

Poniedziałek – 29.10.2018

 7.00 – za ++ Katarzynę i Michała Kołtun 

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

18.00 – za ++ Józefa Miśtura, Jana Kondrackiego i ++ z tych rodzin

          – za ++ Franciszka i Władysławę Wysopal

                      

Wtorek – 30.10.2018  

 7.00 –  za + Stanisława Obrzud – od  Teresy i Krzysztofa Romanek

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe  

18.00 – za ++ Mariana Marek, syna Krzysztofa i ++ z rodziny

          – za + Katarzynę Dzikiewicz w r . śm.

                 

 Środa – 31.10.2018

 

 7.00 – za ++ Irenę, Józefa Węglarz, Helenę,Bronisława Kosiorowskich, Piotra Węglarz – od Marii Ryś

            z Rudy  

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe w intencji młodzieży

18.00 – w 40 r. ur. Anny Sadowskiej, z podz. za otrzym. łaski, z prośbą  o bł. Boże, dary Ducha Świętego,

             zdr., opiekę M.B. dla całej rodziny

          –  za + Bolesława Stysiak         

    

I Czwartek – 01.11.2018 – Uroczystość Wszystkich Świętych

 7.00 –  za ++ z rodz. Wolf, Klag, Cop, Tomczak i dusze w czyśćcu cierp.

 8.30 – za + Wiesława Kurp oraz ++ z rodziny Kurp i Krzyżanowskich

10.00 – za ++ Helenę Gronkiewicz, Barbarę Kotwa, Mieczysława Olesiak, z rodz. Galle, Gronkiewicz,

             Gładkowskich, Piątkowskich, Storoż, Stryczyńskich i dusze w czyśćcu cierp.

11.30 – za zmarłych wspominanych w wypominkach

14.00 – Nabożeństwo za zmarłych w kościele św. Anny i Procesja na Cmentarzu

18.00 –  za ++ męża Józefa Marzec, córkę Irenę, syna Andrzeja, rodziców, teściów i dziadków z obu stron 

                                

I Piątek – 02.11.2018 –Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

 7.00 –  za ++ rodziców Helenę i Stanisława Plichta, Annę i Jana Ciurej, męża Tadeusza i ++ z tych rodzin

 8.30 – za ++ Franciszka Zabłockiego i rodziców z obu stron

10.00 – za zmarłych wspominanych w wypominkach

16.00 – Msza św. szkolna: za ++ rodziców Marię i Rudolfa Druszke, Stanisława, braci Andrzeja, Romana,

                                             siostrę Irenę w r. śm. oraz z rodziny Bobrowskich

17.30 – Nabożeństwo  Różańcowe za zmarłych i do Najświętszego Serca Pana Jezusa      

18.00 –  za zmarłych wspominanych w wypominkach

          – za + Mariana Kokurewicz w 1 r. śm. 

             ZMIANA  TAJEMNIC  RÓŻAŃCOWYCH   

 

I Sobota – 03.11.2018

 7.00 –za ++ Janinę, Stanisława, Zygmunta Kamińskich, Feliksa, Jana, Helenę, Józefa, Mieczysława,

            Piotra, Józefę oraz Hildegardę i jej rodziców      

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych

18.00 – za ++ Zofię Tworkowską, jej męża Kazimierza oraz rodziców z obu stron

          – za ++ Marię i Norberta Skrzypulec

      

Niedziela XXXI Zwykła –  07.10.2018

 7.00 –  za + Kamila Bryk w 2 r. śm., ++ z rodziny Bryk, Jaracki, Maciaszek, Grysztar 

 9.30 –  za ++ Józefa Walkarz i Kazimierza Rams w r. śm. oraz ++ z tych rodzin

10.00 – za ++ Anielę i Franciszka Łakomy i ++ z rodziny

          –  w 50 r. ur. Katarzyny, w r. ur. Łukasza i Macieja, z podz. za otrzym. łaski, z prośbą  o bł. Boże,

             daryDucha Świętego, zdr., opiekę M.B.w rodzinie   

11.30 –  Chrzty: Tymon Dunal, Wojciech Wąchała, Kacper Niewiadomy; Roczki: 2 r. ur. Maja Wąchała,

              Nadia Kalfas; w 18 r. ur. Daniel Sopata, z podz. za otrzym. łaski, z prośbą o bł. Boże, dary Ducha

             Świętego, zdr., opiekę M.B. i Aniołów Stróżów

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych

18.00 – za ++ z rodziny Sukiennik, Żelasko, Rakint, Majka, Nowak, Rudkowski, Wenc

 

Strona Domu Miłosierdzia

Opolskie dla Rodziny

Joomla templates by Joomlashine