Wielkie dzięki !!!

Ocena użytkowników:  / 0
SłabyŚwietny 

Wszystko co wielkie jest wielkie przez serce….. C.K Norwid

 Dziś nadszedł czas aby złożyć serdeczne podziękowania wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do tych wielkich dzieł Bożych które odbyły się w naszej parafii w minionym czasie a były to  Wizyta młodych z Reggiolo, Marsz dla życia i Festyn Rodzinny.

W pierwszej kolejności dziękujemy Najwyższemu Trójjedynemu Bogu za pogodę, za sponsorów i darczyńców i za Waszą obecność i manifestację wiary.

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi, Księdzu Tomaszowi i wszystkim księżom dekanalnym.

Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w organizację pobytu młodzieży z Włoch: rodzinom goszczącym młodych, paniom które upiekły ciasta (ponad 20), nalepiły pierogi (ponad 1000), , Panu Burmistrzowi za sponsorowanie obiadów, sponsorom którzy ofiarowali wodę inne napoje, osobom które uprzątnęły ogród za plebanią, panu który wykonał stoły i ławki drewniane i każdemu który sprawił że pobyt młodych był niezapomniany nie tylko dla nich ale również dla nas.

Dziękujemy  również osobom które zaangażowały się w organizację Marszu dla Życia i Festynu Rodzinnego – sponsorom i darczyńcom którzy wsparli nas finansowo, Paniom które upiekły ciasta (ponad 30), nalepiły pierogów – ponad 1500, ofiarowali inne produkty., dziękujemy Kołu Łowieckiemu za ofiarowanie dziczyzny, wszystkim którzy użyczyli różnych przyrządów i urządzeń niezbędnych do gastronomii, ławek i stołów, parasoli, dziękujemy Panu Burmistrzowi za użyczeniesceny, toalet oraz za możliwość wykorzystania przyłacza prądowego. Serdeczne dzięki dla wszystkich którzy posługiwali na festynie – przy gastronomii, w strefie dzieci,loterii, dziękujemy wszystkim ofiarodawcom fantów na loterię (szczególnie p. Szczecińskiemu – bratu ks. Wikarego za ofiarowanie głównych nagród w loterii), dziękujemy orkiestrze otmuchowskiej, policji za zabezpieczenie Marszu dla życia.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek nawet najdrobniejszy sposób przyczynili się do realizację tych dzieł , dobre słowo czy uśmiech a nie zostali wymienieni powyżej. Niech dobry Bóg odwdzięczy się stokrotnie Bóg zapłać !!!

                                                                                                          ORGANIZATORZY

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ogłoszenia

 

 

Posłuchaj niedzielnego kazania

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Wycieczki parafialne

 

 

Siostry Boromeuszki

Minuta ze Słowem

Obraz z kamery

Odpusty jako wielki dar

Nauka o odpustach łączy się z tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Odpust jest to darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy odpuszczone już co do winy.

Czytaj więcej...

Sakramenty święte

Sakramenty święte - co wiedzieć należy...

Czytaj więcej...

Malowidła Dankwarta

Rozkład malowideł K. Dankwarta na sklepieniu kościoła parafialnego

Czytaj więcej

Joomla templates by Joomlashine