Prymicje ks. Mateusza Mytnika

Ocena użytkowników:  / 5
SłabyŚwietny 

Z radością zapraszamy na Mszę święta prymicyjną ks Mateusza Mytnika w niedzielę 22 maja, o godz. 11.30. Mszę świętą poprzedzi procesja z domu Księdza neoprezbitera. Prosimy o udekorowanie okien symbolami Eucharystycznymi.

 

Ks Mateusz Mytnik (ur. 03.10.1991). Syn Józefy i Zbigniewa. Ukończył I LO "Carolinum" w Nysie. Fascynuje go ewangelizacja i uwielbienie. Lubi spotkania z drugim człowiekiem, które oprócz mile spędzonego czasu budują jego wiarę. Interesuje się piłką nożną, w którą również chętnie grywa. Zaangażowany w Ruch Światło-Życie. Członek Stowarzyszenia "DIAKONIA" Ruchu Światło-Życie, a także odpowiedzialny za Diakonię Modlitwy w diecezji. Uczestniczył także w Przystanku Jezus, rekolekcjach "Jezus Żyje" na górze św. Anny, oraz w pieszych pielgrzymkach na Jasną Górę. Tematem pracy magisterskiej było: "Propozycja ewangelizacji w młodzieżowych rekolekcjach oazowych". Jego ulubionym powiedzeniem jest "Dobrze, że jesteś".

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Ogłoszenia

 

 

Posłuchaj niedzielnego kazania

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Wycieczki parafialne

 

 

Siostry Boromeuszki

Minuta ze Słowem

Obraz z kamery

Odpusty jako wielki dar

Nauka o odpustach łączy się z tajemnicą Bożego Miłosierdzia. Odpust jest to darowanie przez Boga kary doczesnej za grzechy odpuszczone już co do winy.

Czytaj więcej...

Sakramenty święte

Sakramenty święte - co wiedzieć należy...

Czytaj więcej...

Malowidła Dankwarta

Rozkład malowideł K. Dankwarta na sklepieniu kościoła parafialnego

Czytaj więcej

Joomla templates by Joomlashine