Artykuły

Koncert kolęd scholi

Zapraszamy na szczególne wydarzenie w naszym kościele, koncert kolędowy Scholi Dominikańskiej ze Strzelec Opolskich, który odbędzie się 31 stycznia o godz. 17.00. 


Schola Dominikańska z Parafii pw. św. Wawrzyńca w Strzelcach Opolskich to ponad 20 osób – gimnazjaliści, licealiści, studenci i osoby pracujące. Jej skład zmienia się, gdy ktoś zaczyna studiować w bardzo odległym miejscu. Repertuar scholi w 90 procentach opiera się na utworach i kompozycjach powstałych w Dominikańskim Ośrodku Liturgicznym w Krakowie. Jest to muzyka spokojna, ładnie brzmiąca, zazwyczaj czterogłosowa, muzyka z duchem liturgii.
Poniżej zamieszczamy link do strony Parafii strzeleckiej na której można też odsłuchać próbkę muzyki. 

http://parafia-strzelce.pl/index.php/sluzba/schola

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

Modlitwa wstawiennicza

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Joomla templates by Joomlashine