Artykuły

Intencje parafialne 27.10 - 03.11

 PORZĄDEK    NABOŻEŃSTW   PARAFII   OTMUCHÓW – 27.10. – 03.11.2019

 

Poniedziałek – 28.10.2019 – Święto Św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

  7.00 – za ++ rodziców Zofię i Bolesława Pater  –  od wnuka

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe 

18.00 – rodziców Tadeusza i Marię Posadowskich, ich rodziców Posadowskich i Czarneckich oraz

             wszystkich krewnych

          – za + Tadeusza Górskiego i ++ z rodziny z obu stron 

 

Wtorek – 29.10.2019  

  7.00 – za + Jana Pasoń – od chrześniaka Adama z rodziną

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

18.00 – za + Karola Łopuszańskiego w 10 r. śm. w intencjach Wspólnoty Maryjnej Kobiet  

          – za + Henryka Kaiser w 30 dz. śm.

     

 Środa – 30.10.2019 

  7.00 – za ++ Helenę Burską i jej syna Tomasza – od pracowników BS Otmuchów  

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe w intencji Młodzieży

18.00 – za ++ żonę Zuzannę Babiak, jej rodziców i rodzeństwo  

          – za + Katarzynę Dzikiewicz w 22 r. śm.   

    

Czwartek – 31.10.2019

 

 7.00 – w 20 r. ur. Karoliny Kędra, z podz. za otrzym. łaski, z prośbą o bł. Boże, dary Ducha Świętego, zdr.,

            opiekę M.B.  

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe 

18.00 – za ++ Mariana Marek, synów Krzysztofa i Jerzego oraz ++ z rodziny 

          – za + Jerzego Werner w 1 r. śm. i dusze w czyśćcu cierp.  

                                     

I Piątek – 01.11.2019 – Uroczystość Wszystkich Świętych

 
 7.00 –  za + Pawła Frolow i ++ z rodziny
 8.30 – za ++ z rodziny Klag, Wolf, Cop, Tomczak oraz córkę Annę
10.00 – za ++ Helenę Gronkiewicz, Barbarę Kotwa, Mieczysława Olesiak, z rodz. Gallę, Gronkiewicz,
             Gładkowskich, Piątkowskich, Storoż, Stryczyńskich i dusze w czyśćcu cierp.

11.30 – za ++ wspominanych w wypominkach

14.00 – Nabożeństwo i procesja na cmentarzu

17.30 – Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa       

18.00 – o bł. Boże, zdr., opiekę M.B. dla członkiń XXX Róży Różańcowej i za ++ z tej Róży

              ZMIANA  TAJEMNIC  RÓŻAŃCOWYCH 

           

I Sobota – 02.11. 2019 – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

 

 7.00 –za ++ rodziców Helenę i Stanisława Plichta. Ks. Jana Plichta, Annę i Jana Ciurej, męża Tadeusza

            Ciurej i ++ z tych rodzin

 8.30 – za ++ Anielę i Franciszka Łakomy, ++ z rodziny i Ks. Jana Byszkiewicza

10.00 – za ++ Józefa Miśtura, rodziców z obu stron i ++ z tych rodzin

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych

18.00 –  za ++ wspominanych w wypominkach

          –  za + Kamila Bryk w 3 r. śm.

 

Niedziela XXXI Zwykła –  03.11.2019

 

 7.00 –  za + Wojciecha Flek w r. śm. 

 8.30 –  za ++ Zofię Zoń w 2 r. śm. i dusze w czyśćcu cierp.

10.00 –  za ++ z rodziny Sukiennik, Żelasko, Majka, Nowak, Rakint, Rudkowskich, Wenc

11.30 – Chrzty: Karol Kula; Roczki: Kasjan Czaja, Julia Szumlas, Alicja Filipek; 5 r. ur. Aleksander

             Filipek, o bł. Boże, , zdr., opiekę M.B. i Anioła Stróża

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe za zmarłych

18.00 – za + Artura Majka oraz wszystkich ++ z rodziny Majka i Bych

 

 

 

 

 

     

 

Wycieczki parafialne

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Joomla templates by Joomlashine