Artykuły

Intencje parafialne 13-20.10

 PORZĄDEK    NABOŻEŃSTW   PARAFII   OTMUCHÓW –  13.10. – 20.10.2019

 

Poniedziałek – 14.10.2019

 

 7.00 – za + Danutę Wycisk w 30 dz. śm.

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

18.00 – za ++ Krzysztofa i Jerzego Marek, ojca Mariana i ++ z tych rodzin

          –  w 50 r. śl. Zofii i Bogumiła, z podz. za otrzym. łaski, z prośbą o bł. Boże, dary Ducha Świętego,

             zdr., opiekę M.B. w rodzinie – od dzieci i wnuków

          – za ++ nauczycieli z Zespołu Szkół w Otmuchowie

 

Wtorek – 15.10.2019 – Św. Teresy od Jezusa, Dz. i Dra K.   

 

 7.00 – za ++ Zofię, Władysława, Mariusza, Krzysztofa Dudek, Magdalenę, Mariana Gagatek,  ++ z rodz.

       Dudków, Gagatków, Hyców oraz Józefę i Tadeusza Płoskonka – od rodziny Tadeusza i Elżbiety Dudek

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

18.00 – za ++ Walerię, Antoniego, Jadwigę Kilian

          – za + Stanisława Czapskiego w 2 r. śm.    

       

 Środa – 16.10.2019  –  Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej, Głównej Patronki Śląska

 

 7.00 – za ++ Mieczysława Stokłosa w r. śm. oraz rodziców , teściów i rodzeństwo z obu stron 

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe w intencji Młodzieży

18.00 – za + Jadwigę Kilian w 4 r. śm.

          – za ++ Stanisława i Janinę Majda oraz Pawła Król               

    

Czwartek – 17.10.2019 – Św. Ignacego Antiocheńskiego, Bpa i M.

 

 7.00 – za ++ rodziców z obu stron, Janinę, siostry Krystynę i Elżbietę, szwagrów oraz Oskara i dusze w

            czyśćcu cierp.

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe 

18.00 – o bł. Boże, zdr., opiekę M.B. w rodzinie Stepek

          – za ++ Helenę i Georgi Zawiałow, Julię i Tomasza Wójcik – od dzieci

                                             

Piątek – 18.10.2019 – Święto Św. Łukasza, Ewangelisty

 
 7.00 –  za + Jana Pasoń – od Anny i Michała Sądaj z Lachowic  

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe      

18.00 – z podz. za otrzym. łaski, z prośbą o bł. Boże, dary Ducha Świętego, zdr., opiekę M.B. w rodzinie

             Zawilak i Matejczyk    

          – za ++ Dorotę i Sławomira Wąchała w 5 r. śm. oraz dusze w czyśćcu cierp.

           

Sobota – 19.10.2019

 

 7.00 –za ++ Jana Stryczyńskiego w r. śm., rodziców, siostry Helenę i Barbarę, męża Mieczysława Olesiak

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe 

18.00 –  za ++ Jana Bobrowskiego, rodziców i rodzeństwo z obu stron  

          – za + Kazimierza Tracz w 30 dz. śm.  

      

Niedziela XXIX Zwykła –  20.10.2019

 

 7.00 –  za + Józefa Łaptas w 17 r. śm. oraz ++ rodziców i rodzeństwo z obu stron

 8.30 – za ++ Janinę Zięba w r.śm., rodziców Klagów i Suchych, Stanisława, Wiktorię, Urszulę, szwagrów,

            Annę Wolf, dziadków i dusze w czyśćcu cierp.

10.00 – za ++ Irenę Cieślak w 10 r. śm., Jana Dzik w 22 r. śm. - od dzieci, wnuków i prawnuków

11.30 – w 10 r. śl. Krystyny i Wojciecha Fułat, z podz. za otrzym. łaski, z prośbą o bł. Boże, dary Ducha

             Świętego,  zdr., opiekę M.B. w rodzinie 

 

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

18.00 – Bronisława Sidzińskiego i rodziców z obu stron

 

 

 

 

 

     

 

Wycieczki parafialne

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Joomla templates by Joomlashine