Artykuły

Intencje parafialne 29.09-6.10

PORZĄDEK    NABOŻEŃSTW   PARAFII   OTMUCHÓW – 29.09. – 06.10.2019

 

Poniedziałek – 30.09.2019 – Św. Hieronima, Prezbitera i Dra K.

 

 7.00 –w 30 r. ur. Wiolety, z podz. za otrzym. łaski, z prośbą bł. Boże, zdr., opiekę M.B.   

18.00 – w 80 r. ur. Zofii Palkiewicz, z podz. za otrzym. łaski, z prośbą bł. Boże, zdr., opiekę M.B. w

             rodzinie

          – za ++ Weronikę i Zdzisława Stokłos, Daniela Wąchała oraz ++ z rodziny Stokłos i Wąchała

 

Wtorek – 01.10.2019 – Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dz. i Dra K.   

 

 7.00 – za + Jana Pasoń – od siostry Marii z Moszczenicy

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

18.00 – w intencjach Wspólnoty Maryjnej Kobiet  

          – za ++ Anastazję Konopka w 1 r. śm. i Henryka Konopka w 4 r. śm.

     

 Środa – 02.10.2019 – Świętych Aniołów Stróżów

 

 7.00 – za + Stanisława Majda – od Zbigniewa Górskiego z Jarnołtowa  

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe w intencji Młodzieży

18.00 – za ++ dziadków Jana i Marię Koziar, rodziców Czesławę i Henryka oraz ++ z rodziny Koziarów i

             Kracińskich 

          – w r. ur. Marii i Aleksandry Łuszcz, z podz. za otrzym. łaski, z prośbą bł. Boże, zdr., opiekę M.B.  

    

I Czwartek – 03.10.2019

 

 7.00 – za ++ Annę i Stanisława Ziemnickich oraz ++ z tej rodziny

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe – Adoracja i modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne

18.00 – za + Fabiana Stańco w 12 r. śm.

          – za + Reginę Lepiorz w 30 dz. śm.  

                                     

I Piątek – 04.10.2019 – Św. Franciszka z Asyżu

 
 7.00 –  za + Jerzego Marek – od kuzynki Wiesławy z mężem
16.00 – Msza św. szkolna: za + Krzysztofa Dudek – od cioci Eli z rodziną

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe i do Najświętszego Serca Pana Jezusa       

18.00 – Msza św. dziękczynna za szczęśliwy powrót z wczasów członków Związku Emerytów w

             Otmuchowie oraz o bł. Boże, zdr., opiekę M.B.       

          – za + Michała Sawczuk i ++ z rodziny

              ZMIANA  TAJEMNIC  RÓŻAŃCOWYCH 

           

I Sobota – 05.10.2019 – Św. Faustyny Kowalskiej, Dz.

 

 7.00 –za ++ Adama Gronkiewicz w 13 r. śm, rodziców z obu stron i ++ z rodziny

15.00 – ślub: Justyna Bałacińska – Filip Gładki

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe 

18.00 –  za ++ Krzysztofa Białuckiego, dziadków z obu stron i Ks. Tadeusza Jodłowskiego

          –  za + Elżbietę Demichowicz – od sióstr

 

Niedziela XXVII Zwykła –  06.10.2019

 

 7.00 –  za ++ Władysława Jagiełło, rodziców z obu stron i brata  Zenona

8.30 –  w r. śl. Bożeny i Andrzeja Chmie, z podz. za otrzym. łaski, z prośbą o bł. Boże, dary Ducha

            Świętego,zdr., opiekę M.B. w rodzinie

10.00 –  w 35 r.śl. Barbary i Bogdana Makowskich, z podz. za otrzym. łaski, z prośbą bł. Boże, dary Ducha

              Świętego, zdr., opiekę  M.B.

11.30 –  Chrzty: Fabian Szeląg; Roczki: Wojciech Wąchała, Martyna Grzelak; 6 r. ur. Kacper Bednarczyk,

             o bł. Boże, , zdr., opiekę M.B. i Anioła Stróża

17.30 – Nabożeństwo Różańcowe

18.00 – za ++ Henryka Grzelak, Eugenię i Ludwika Paluch oraz brata Czesława

 

 

 

 

 

     

 

Wycieczki parafialne

Opolskie dla Rodziny

Strona Domu Miłosierdzia

Modlitwa wstawiennicza

Joomla templates by Joomlashine